قوانین و مقررات سایت

 1. منظور از سایت در این سند سایت پاچیرا اینوست به آدرسهای https://pachirainvest.com/ و https://pachirainvest.ir/ می باشد.

 2. کاربر با اختیار خود اقدام به ثبت نام، احراز هویت ،درخواست استفادا از خدمات و محصولات سایت پاچیرا اینوست نموده است.

 3. ثبت نام و احراز هویت کاربر در سایت پاچیرا اینوست به معنای پذیرش کامل قوانین و مقررات اعلام شده در سایت پاچیرا اینوست به آدرس ذکر شده در بند یک می باشد.

 4. سایت پاچیرا اینوست یک پلتفرم در زمینه فعالیت در بازارهای مالی می باشد که خدماتی همچون آموزش،سیگنال دهی،مشاوره و مدیریت هوشمند سرمایه در این بازارها را انجام میدهد.

 5. کاربر قبل از خرید و یا پرداخت هرگونه مبلغی در این سایت میتواند از طریق راه های ارتباطی عنوان شده در این سایت با کارشناسان پاچیرا اینوست مشاوره نموده و بعد اقدام به خرید محصول یا خدمت مورد نظر نمایید.

 6. در صورت عدم تامین خدمت یا محصول مورد نظر،سایت پاچیرا اینوست موظف است مبلغ واریزی توسط کاربر برای آن محصول را حداکثر ظرف 2 روز کاری به حساب مبدا برگرداند.

 7. سایت پاچیرا اینوست موظف است عملیات پشتیبانی از تمامی محصولات و خدمات خود را تا شش ماه به صورت رایگان انجام دهد.

((موارد مربوط به خدمات مدیریت هوشمند سرمایه))


 1. تعریف خدمات مدیریت هوشمند سرمایه : در این خدمت گروه مالی پاچیرا اینوست عملیات مدیریت و انجام معامله با سرمایه کاربران در بازارهای مالی مختلف را بدون ریسک و با تضمین حفظ سرمایه انجام می دهد.

 2. کاربر با اختیار خود اقدام به درخواست مدیریت هوشمند سرمایه نموده است.

 3. سایت پاچیرا اینوست موظف به پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان این خدمت می باشد.

 4. گروه مالی پاچیرا اینوست موظف است هر شب میزان سود کسب شده و محل کسب آن را به اختصار به اطلاع کاربرانی که از این خدمت استفاده نموده اند برساند.

 5. سود کسب شده هر 30 روز یکبار از تاریخ شروع سرمایه گذاری؛ آزاد شده و قابل برداشت می باشد.

 6. حداقل سود ماهانه 6 و حداکثر سود ماهانه 11 درصد به نسبت سرمایه افراد می باشد که مطابق با بند بالا قابل برداشت است.

 7. مدت دوره ی این خدمت فعلا در سایت پاچیرا اینوست شش ماهه بوده و تا پایان دوره کاربر امکان برداشت مبلغ خود را ندارد.

 8. کلیه مبالغ واریزی اعم از کنسل شدن خدمات یا محصول،پرداخت سود و هر مورد دیگری دقیقا از همان حسابی است که مبلغ از آن پرداخت گردیده است و باید به نام شخص صاحی پروفایل باشد.

 9. برای استفاده از خدمات پاچیرا اینوست لازم است که هر کاربر، یک حساب کاربری در سایت https://pachirainvest.ir/ بسازد. همه افراد می‌توانند اقدام به ساخت حساب کاربری در سایت کنند.

 10. کلیه اطلاعات شخصی و بانکی و سایر اطلاعات کاربر در سایت پاچیرا اینوست به آدرس https://pachirainvest.ir/ کاملا محرمانه بوده و سایت پاچیرا اینوست مسئولیت نگهداری و مراقبت از آن را به عهده دارد.

 11. کاربران می‌پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی سایت پاچیرا اینوست را مطابق با واقعیت، صحیح و به‌‌روز و طبق کارت ملی خود وارد کنند و کاربر مسئول عدم صحت و به‌ روز نبودن اطلاعات است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، سایت پاچیرا اینوست هیچ گونه مسئولیتی در مورد خسارات و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت.

 12. کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی با آن‌ها استفاده کند.

 13. مسئولیت همه اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران باشد، برعهده شخص متخلف بوده و سایت پاچیرا اینوست هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت.

 14. گونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های سایت پاچیرا اینوست شود، تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. در چنین شرایطی، سایت پاچیرا اینوست این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کرده در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه نماید.

 15. در شرایطی که سایت پاچیرا اینوست به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می‌تواند برای شرکت یا سایر کاربران خطرناک باشد، طبق صلاح‌دید و تشخیص خود، حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات پاچیرا اینوست را دارد.و سرامیه گذاری وی در هر مرحله ایی که باشد متوقف شده و سرمایه نامبرده با کسر سود های دریافتی و کارمزد به حساب ریالی وی واریز می شود و در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

 16. مبنای محاسبات تمامی تراکنش های واریزی و برداشتی به سایت پاچیرا اینوست گزارش تراکنش های بانکی و همچنین گزارش شرکت تامین کننده درگاه بانکی سایت پاچیرا اینوست می باشد.

 17. در صورت بروز هرگونه تعارض و اختلاف در حساب کاربران مبنا تراکنش های بانکی و همچنین گزارش شرکت تامین کننده درگاه بانکی سایت پاچیرا اینوست می باشد.

 18. مسئولیت معرفی اطلاعات حساب بانکی برعهده ی کاربر می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ائم از مسدود شدن حساب بانکی و یا هر موضوع دیگری پاچیرا اینوست هیچ مسئولیتی ندارد.

 19. واریز مبالغ درخواستی توسط کاربر حداکثر سه روز کاری طول می کشد.

 20. در صورتی که کاربر تمایل به برداشت سرمایه خود قبل از اتمام دوره شش ماهه سرمایه گذاری را داشته باشد،باید درخواست خود را به پشتیبانی اعلام نماید و بعد از بررسی توسط مدیریت سایت و با توجه به شرایط موجود با کسر تمامی سودهای واریزی، هدایا و بونس ها به حساب کاربر مابقی آن به حساب کاربر واریز می گردد.

نکته : مدیریت سایت پاچیرا اینوست با توجه به شرایط می تواند با درخواست برداشت اصل سرمایه قبل از موعد موافقت یا مخالفت نمایید.

سایت پاچیرا اینوست میتواند هر مفادی را به این قرارداد اضافه و یا کسر نموده و یا ویرایش نمایید ولی بلافاصله باید از طریق راههای ارتباطی موجود به تمام کاربران عضو سایت اطلاع رسانی شود.


نکات بسیار مهم:

ورود ثبت نام